رویه ارسال کالا

1- ارسال کالا در شهر تبریز بصورت محلی با هزینه ثابت 8000 تومان طی 1 الی 2 روز کاری انجام خواهد گرفت.

2- ارسال کالا برای سایر شهرهای کشور عزیزمان به انتخاب مشتری و از طریق پست سفارشی، پست پیشتاز و تیپاکس قابل انجام خواهد بود.

لازم به ذکر است که:

مدت زمان لازم برای پردازش و آماده سازی سفارش، 12 تا 24 ساعت بوده و

مدت زمان لازم برای دریافت کالا از طریق پست پیشتاز 1 الی 3 روز کاری

مدت زمان لازم برای دریافت کالا از طریق پست سفارشی 3 الی 5 روز کاری

مدت زمان لازم برای دریافت کالا از طریق تیپاکس 1 الی 2 روز کاری

خواهد بود.

3- هزینه ارسال سفارشات با ارزش بیش از 200/000 تومان رایگان میباشد. تغییرات در این مبلغ (با توجه به اعیاد، مناسب ها و …) در سایت به اطلاع خواهد رسید.

4- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

5- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

6-پس از پردازش سفارش و تحویل کالا به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 5 روز کاری است.

7-پس از تکمیل سفارش، ایمیل و SMS تائید به همراه شماره پیگیری سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

8-جهت پیگیری وضعیت سفارش، با وارد کردن شماره پیگیری سفارش در بخش “پیگیری سفارشات“، میتوانید از آخرین وضعیت سفارش خود باخبر شوید.

 

فروشگاه اینترنتی Beh Shu با پایبندی به اصل مشتری مداری، شرایطی فراهم کرده است تا با ارسال مقرون به صرفه کالا و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کند.